Rezerwuj:   Zadzwoń i zarezerwuj.   Tel. 71 344 81 88   Zadzwoń i zarezerwuj.   798 633 979     |   Pon. - sob.:   9:00 - 21:00 Schowek - Wyszukiwanie po nazwie hotelu Rozwiń menu
Szukaj po nazwie hotelu, kraju, rgionie:

O nas

O nas

Wakacyjnyportal.pl to internetowe biuro podróży należące do multi - agencji B.P. TWISTER, które początek swojej działalności datuje na maj 1990 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży agencyjnej wiodących touroperatorów z wylotami z Polski oraz Niemiec ( w tym między innymi: Exim Tours, Itaka, Grecos Holidays, Coral Travel, Sun & Fun, Ecco Holiday, Eti Travel, Prima Holiday i inne ).

Dodatkowo na naszym portalu:

- bogata oferta hoteli, hosteli, apartamentów oraz willi obejmująca ponad 1 700 000 obektów w zróżnicowanym standardzie na całym świecie z cenami niższymi nawet do kilkunastu procent niż dostępna bezpośrednio w danym obiekcie,

- możliwość zakupu spersonalizowanego ubezpieczenia turystycznego, sportowego, długoterminowego oraz opcji kosztów rezygancji z imprezy turystycznej w różnych wariantach,

- rezerwacja miejsc parkingowych przy lotniskach na terenie całej Polski z darmowymi transferami,

- rejsy wycieczkowe ( w przygotowaniu ), z ofertą ponad 20 wiodących linii oceanicznych i ich propozycjami wyboru na wszystkich kontynentach.

Wszyscy dostawcy, oferowanych usług posiadają odpowiednie zezwolenia, licencje oraz ubezpieczenie, upoważniające do prowadzenia danej działalności. Daje to Państwu gwarancje bezpiecznych i udanych wakacji.

Jednak produktem traktowanym jako NOWOŚĆ na polskim rynku turystycznym z wykorzystaniem innowacyjnych systemów i narzędzi informatycznych, który oddajemy w Państwa ręce to: Dynamiczne Pakiety Wakacyjne czyli możliwość wyszukania, porównania i zarezerwowania najatrakcyjniejszych cenowo imprez turystycznych ( czytaj więcej ).

Nasza historia to już ponad 20 lat działalności w turystyce. Wiele pasjonujących podróży, historii, przeżyć i jeszcze więcej obsłużonych, ale co najważniejsze zadowolonych i stałych klientów. Zdobyte w ten sposób doświadczenie i wiedza w branży turystycznej pozwalają nam świadczyć serwis na wysokim i prosesjonalym poziomie.
Postaramy się przy tym pomóc Państwu w poszukiwaniach i późniejszym wyborze imprezy turystycznej, tak aby czas wakacji był spełnieniem pokładancych w nich oczekiwań.

To właśnie dzięki naszej intuicyjnej wyszukiwarce aktualizowanej w czasie rzeczywistym można na bieżąco śledzić i porównywać ceny imprez turystycznych wielu biur podróży w liczbie kilkudziesięciu tysięcy. Nie ważne czy są to oferty typu last minut, first minute, wellness & SPA, egzotyka czy city break - wszystko w jednym miejscu i to po kilku kliknięciach.

Sprawdź jakie to proste!
Dzięki temu dbamy o Państwa czas, komfort ale i przede wszystkim pieniądze! Co ważne – prezentowane ceny są dokładnie takie same jak u dostawcy danych usług.

Nie doliczamy żadnych prowizji ani opłat serwisowych!

Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Państwa do naszego świata WakacyjnegoPortalu.pl


Proszę czekać ...